Kategoriler
Windows

Özellikleri Düşük Bilgisayara Windows 11 Yükleme Nasıl Yapılır?

Adım adım Özellikleri Düşük Bilgisayara Windows 11 Kurma nasıl yapılır?

İlk win11 yükleme ve kurma şekli

Bu seçenek biraz daha zordur, aşağıdaki ikinci düzenlenmiş dosyaları indirerek daha rahat sorunsuz kurabilirsiniz.

  1. https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows11 girin ve en alttaki Download Windows 11 Disk Image (ISO) seçeneğinden Windows 11’i seçip, tıkladıktan sonra alttaki Türkçe seçeneğini seçerek indirin. Bu işlem hızlı interneti olanlar için 1 saat kadar, yavaş internet bağlantısı olanlar için 4 saat kadar sürebilir.

ISO dosyası masa üstünüze kaydolduğunda sağ click ile zip dosyasını buraya çıkart yapın.

Klasörün içine girin ve source klasörü içinde appseries dosyasının içinden TMP başlıklarını ve UEFI başlıklarını bulup silip kaydederek setup seçeneğini yeniden başlatıp kurun ve Wİndows 11’e hızlı şekilde giriş yapın.

İkinci win11 kurma şekli ve dosyaları

Hiçbirini yapamam ben diyorsanız aşağıdaki technopat’ın verdiği linkleri indirerek kolaylıkla crack veya lisanssız olmaksızın legal şekilde dosyaları indirebilir ve kurabilirsiniz.

Custom Insider Preview 10.0.22000.132 (Türkçe) -Technopat sitesinden kopyalanmış linklerdir. Herhangi bir sorumluluğum bulunmamaktadır.

Alıntı sayfası – https://www.technopat.net/sosyal/konu/windows-11-insider-preview-indirme-linkleri-official-custom.1573509/Yandex Disk: https://disk.yandex.com.tr/d/Yy4tCZueMkhHUA

MediaFire: https://www.mediafire.com/file/asdxjmh98ph8c00/Custom-Windows11_InsiderPreview_Client_x64_tr-tr_22000.132.iso/file

İndirdiğiniz dosyayı winrar ile masaüstü klasörüne çıkartın ve setup.exe dosyasını çalıştırın. Birkaç kere güncelleştirmeleri yapıyorum ekranı çıkacak, açılıp kapanacak ve sağlıklı şekilde window 11 düşük özelliklerde olsda bilgisayarınıza kurulacaktır.

Hepinizi iyi kurulumlar ve win11’ler

“Özellikleri Düşük Bilgisayara Windows 11 Yükleme Nasıl Yapılır?” için bir yanıt

Tüm Windows sürümleri kullanıcı için fazlasıyla karışık işletim sistemini bu kadar karışık hale getirmenin tek nedeni daha pazla para kazanma istekleri ve açgözlülük uygulamalar milleti canında bezdiriyor ayrıca her kullanımınızı izliyorlar.

İşletim sistemi sade ve net anlaşılır olmalı farklı kategoride modelleri olmalı sade vatandaşa, mesleki kullananlara, ve daha aşırı kullananlara örnek Windows 7’yi güncellemeye devam etmeliler yaşlılar ve eğitimi kullanım becerisi ekonomik durumu sınırlı olanlara bu anlayışlı yaklaşım olmalıydı.

Microsoft’ta ama istisnasız her kullanıcıyı zorluyorlar kazanmaya çalışıyorlar yeni nesil sürümlere daha pahalı PC alımına evet ilerleme şart ama acımasız olmamalı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir