Kategoriler
Genel

“Kadıköy Yaşatır” sloganıyla geliştirilen gerilla pazarlama sosyal sorumluluk projesi

Kadıköy Belediyesi ve Sanatçı Mossby’den “Kadıköy Yaşatır ” Projesi

SON ZAMANLARDA EŞİNE AZ RASTLANACAK BİR GERİLLA PAZARLAMA PROJESİ Heybe Creative Reklam Ajansı, Kadıköy Belediyesi ve dijital içerik üreticisi Mossby’nin kadına yönelik şiddete dikkat çekmek için “Kadıköy Yaşatır” sloganıyla geliştirdiği gerilla pazarlama sosyal sorumluluk projesi büyük ilgi çekiyor. 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında Kadıköy sokaklarında bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçti.

Proje, Kadıköy Belediyesi ve dijital içerik üreticisi Mossby tarafından “Kadıköy Yaşatır” sloganıyla geliştirildi.

Proje kapsamında, kadına yönelik şiddete dikkat çekecek ve farkındalık yaratacak içerikte sloganlar ve mottolar hazırlandı. Hazırlanan içerikler sokak tabelalarına, brandalarla sokaklara ve stencil tekniğiyle duvarlara uygulandı. Alışılmışın dışında taktiklerle uygulanan sloganlara Kadıköy’ün sokaklarında beklenmedik yerlerde ve zamanda rastlamak mümkün.

INSTAGRAM’DA KENDİ SANATINI DİLE GETİRİYOR Dijital içerik üreticisi Mossby, yaşadığımız toplumdan kopamayacağımızı ve sorunlarımızın hepimizin sorumluluğunda olduğunu uyguladığı sanatı ile kitlelere aktarmaya çalışıyor. Hesabı açtığı ilk günden bu yana toplumsal problemleri ve hepimizin yaşadığı günlük sıkıntıları mizahi bir dille ele alan Mossby başarısını, kitlelerle kurduğu samimi ve gerçek iletişim diline borçlu olduğunu da bildiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir