Kategoriler
Genel

Instagram paylaşımlar için değişiklik yaptı

Instagram sonunda kullanıcılar tarafından beklenen önemli bir takım değişikliğe gitti. Bu değişiklik video süresi uzunluğu ile ilgili…

instagram-come-usare

Instagram kullanıcıları tarafından sıkça dillendirilen 15 saniyelik videoların yetersizliği sonunda Instagram yöneticileri tarafından da yetersiz bulunmuş ve Instagram videolarının süresinde değişikliğe gitme kararı bugün itibariyle alınmıştır.

Instagram kullanıcıları bundan sonra 60 saniyelik videolar yayınlayabilecekler. Instagram yetkililerinden yapılan açıklamada şu ana tüm kullanıcıların bu özelliği kullanamadığı ve kademeli olarak tüm Instagram kullanıcılarına bu özelliğin kullandırılacağı açıklandı…

instagram_(4)_108856093356fa357e82698

Instagram yöneticileri böyle bir karar almalarındaki en büyük nedenin son zamanlarda yaptıkları araştırmalarda internet kullanıcıların %50 sinden fazlasının videolu paylaşımlara yöneldiği ve bu yönelimin artacağından dolayı böyle bir kararın alındığı aktarıldı.

İnternet dünyasında son zamanlarda yapılan araştırmalar videolara olan ilginin arttığı ve youtube ve benzeri internet sitelerinin her geçen gün yoğun bir ilgiyle karşılacağı yapılan bir çok araştırma ile doğrulanmıştır….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir