Kategoriler
Font

Gotham Font Family – Free Download

Gotham black font tasarımına bakarsanız, yuvarlak bir font kullanmak isteyen birinin bu fontu kolayca kullanabileceği gibi çok farklı varyasyonları olduğunu görebileceksiniz. Ayrıca ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek univers font adında bir font var veya birisi hafif veya ultra bir font kullanmak isterse, tasarımlarında kullanabilir. Hatta onları her zamankinden daha gelişmiş ve temiz hale getirebilir.

Gotham yazı tipi ailesinin ilk olarak popüler bir dergi şirketi GQ tarafından kullanıldığını biliyor olabilirsiniz. Editörlerinin, tasarımını göz alıcı hale getirecek “geometrik yapıya” sahip bir sans-serif göstermesi gereken kişi, gotham web yazı tipini kullanmaya karar verdi.

Gotham Fontunun Grafik Tasarımlarda Yaratıcılığı

Her yazı tipi, grafiklerinizi daha yaratıcı hale getirebilir, ancak bu yazı tipinin birçok alternatifi olduğu için hiç kimse bu yazı tipinin benzersizliğini yenemez, ancak kendi sınıfı vardır.

Endüstride ellerinden gelenin en iyisini yapmış birçok yazı tipi var ve bunlardan biri çok hızlı bir şekilde viral ve popüler hale gelen futura yazı tipi ailesi .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir