Kategoriler
Genel Web

Elementor Hatası Düzeltme

Bazı basit nedenlerden Elementor plug-in hata verebilir. Sizde  sorunu çözecek google aramalarında çıkan sonuçlardan kaynak bulmaya çalışırsınız. Bu hataları gidermek için yapacağınız bir kaç deneme var. Bu denemeleri yapmadan önce mutlaka yedek alın.

  1. Elementor harici plug-inleri tek tek kapatık sorunun hangisinden kaynaklandığını tespit edebilirsiniz. Bunu yaparken cache sistemini kapatın.
  2. Temanızı diğer bir tema ile değiştirin ve deneyin, hala hata veriyorsa aşağıdaki maddeye geçin.
  3. Kalıcı bağlantı (Wp-admin > Ayarlar’dan) yapısını değiştirin, kaydedin ve sitenizi kontrol edin. İngilizce kullanıyorsanız Permalinks’tir.
  4. Başka bir Browser’da sitenizi açın, Admin bölümüne girin, bakalım Elementor orada düzgün çalışıyor mu? Bazen chrome ve IExplorer hata veriyor, Yandex Browser’ı deneyin.
  5. Ayrıca Browser’ın gizli sekmesinde deneyin, bakalım sonuç verecek mi?
  6. Sayfanızda bir yönlendirme var mı? Sitenize birileri script mi atmış, belkide o yüzdendir. Bu sorunu daha sonra detaylı şekilde paylaşacağım.
  7. Bazen sunucu hatasından olabiliryor. Elinizden geliyorsa, sitenizi sttop ve sonra start ile tekrar çalıştırın. Ayrıca, sunucunuzun PHP $_GET değişkenini silip silmediğini hostinginize danışın.
  8. Son olarak .js dosyalarının tümünü engelleyin. Bazen Query Monitor olan sistemlerde hatalar olabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir