Kategoriler
Genel

Samsung telefon email eşitleme devre dışı sorunu

Samsung telefonlarda emaillerine ulaşamaması ve E-posta eşitleme devre dışı uyarısı halinde ne yapılması gerekiyor.

Güncelleme ve sistem yükseltme işlemlerinden sonra Samsung modellerinde ve diğer telefonların bazılarında çıkan bu sorunda genellikle kullanıcı e-posta gönderebilmekte; ancak alamamaktadır. Kullanıcıların, Samsung telefonlarda emaillerine ulaşamaması ve E-posta eşitleme devre dışı uyarısı alındığı zaman güncelleme yapıldığında ilk yapılacak iş senkronizasyonu açmak olmalıdır. Yapılan sistem güncelleme push mail özelliğini devre dışı bırakıyor. Bu nedenle e-posta gönderebilir;ancak siz yenilemedikçe ve el ile istekte bulunmadıkça duzelmiyor. Telefon ayarlarında da senkronizasyon kapalı olduğu için de e-posta eşitleme devre dışı uyarısı vermeye devam eder.

Bu durumda ne yapılması gerekiyor?

Telefonunuzu ana ekranındaki tepeden menüyü aşağı doru indirin karşınıza çıkacak seçeneklerden “Senkr” simgesine dokunun aktifleştirin ve uzun dokunarak gelen ekranda senkronize edeceğiniz eposta seçin, yani senkronizasyon özelliği epostada açık bırakılmış olacaktır. Bu durumda push mail özelliği tekrar devreye girecek, e-posta eşitleme devre dışı uyarısı ortadan kalkacak ve mailleriniz anında hesabınıza düşecektir.

Telefonlarda emaillerine ulaşamama sorunu ve e-posta eşitleme devre dışı sorunu uyarısı gibi bir çok sorunun çözümü kendi içinde telefonunuzda bulunmaktadır. Başıma geldiği için sizlerede katkısı olacağını düşünerek paylaştım.

Kısmen alıntıdır.

“Samsung telefon email eşitleme devre dışı sorunu” için 2 yanıt

Cok teşekkür ederim sayende halloldu herkes bir yol göstermiş fakat hiç biri faydalı değildi tekrar saol kuzum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir