Kategoriler
Font

Martin Fontu İndir

Martin Font, “Martin” olarak bilinen televizyon dizisinin logosu için kullanılan sans serif bir yazı tipidir. Bu yazı tipi, başlık amaçları için en yararlı olan kalın sans serif karakterlerine sahiptir. Kalın, hafif ve siyah olmak üzere 10 ağırlığa sahiptir. Em başına bin yirmi dört birim ile birlikte 503 glif ile gelir.

Bu çarpıcı yazı tipi, tasarımcılar ve bu yazı tipinin tüm kullanıcıları için çok yararlı olan çeşitli benzersiz özelliklere sahiptir. 

Bu yazı tipiyle ilgili iyi bir şey, duvar çıkartmaları, araba çıkartmaları ve dekorasyon kartı tasarımları için en iyisi olmasıdır. Bu güzel yazı tipi, farklı projeler için özel tasarımlar oluşturmak için mükemmeldir. Farklı font seçeneklerinide sayfamda bulabilirsiniz.

Bu yazı tipinin kişisel ve ticari amaçlarla kullanabileceğiniz birçok kullanımı vardır. Bu şaşırtıcı yazı tipini farklı gazeteler, TV dizileri, Dergiler, Kanallar vb. için yeni ve şaşırtıcı logo tasarımları oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bu yazı tipi, kişisel tasarım amaçlarınıza şaşırtıcı ve ilginç bir görünüm kazandırmak için uygundur.

Alanları tasarlamada tasarımcılara yardımcı olan bu yazı tipini pek çok kullanır. Etkileyici ve göz alıcı kart tasarımları oluşturmak için bu sans serif yazı tipini kullanabilirsiniz. Uzun yazı tipi ve kısa yazı tipi paragraf oluşturmak için de uygundur. Afiş ve afiş tasarımları için de uygundur.

Martin Font Ailesi (Toplam 03 Tip İçerir)

  • Martin-Normal
  • Martin Kalın
  • Martin Hafif Kalın

Martin Fontu İndir

“Martin Fontu İndir” için bir yanıt

Martin Font ticari için ücretsiz mi?

Evet, bu çekici yazı karakteri, lisansı sayesinde tamamen ücretsiz ticari kullanımdır. Aksi takdirde ticari amaçla kullanamazsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir