WhatsApp’ta çözünürlük kaybetmeden fotograf göndermek

0
36

WhatsApp ta videoları ve fotoğrafları görüntü kalitesi bozulmadan karşı tarafa göndermenin kolay bir yolu var. WhatsApp’ta yüksek kaliteli fotoğraf nasıl gönderilir?

Kalite kaybı yaşamadan göndermek için hemen Whatsapp üzerinde yer alan Ayarlar sekmesine gidin Depolama ve Veriler sekmesine tıklayın. Açılan pencerede en altta Fotoğraf Yükleme Kalitesine basın. Tekrar açılan pencerede En Yüksek Kalite‘yi seçin ve Tamam butonuna basın. Artık fotoğraf çözünürlüğü bozulmadan gönderebileceksiniz. Belgeler kısmına tıklayıp fotoğraf ve videolar eklediğinizde çözünürlük kaybı yaşamadan video gönderebileceksiniz.

Ancak Whatsapp önerdiği şekilde fotoğraf gönderme seçeneği ile daha hızlı şekilde gönderebilirsiniz. Mesajlaşma uygulaması olan whatsapp yakın zamanda anlık mesajlaşmalar için verilerinize erişme seçeneğini aktif kıldığı için özel fotoğraflarınızı paylaşmamanız yerinde olacaktır.

Diğer belge gönderimleri içinde kullanabildiğiniz gibi konum göndermekte sadece ev dışında olduğunuz zaman kullanmanızda yarar var. Özel fotoğraf göndermek istediğiniz kişiye dikkat etmeniz önerilir. Özellikle geyiğe ve youtube’un 8-10 dakika paylaşmalısın özelliğine uyarak uzun video paylaşmamaya çalışıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here