Kategoriler
Android Genel IOS

Metaverse’den para kazanmak nasıl oluyor?

Metaverse tanımlayıp yeniden yazılanları yazmayacağım. Nasıl para kazanılır, mümkün mü sorusuna cevap bulalım, ileride bununla alakalı bir video çekip youtube kanalımda paylaşacağım, yani beraber para kazanacağız.

PC’mizden oyun oynadığınızda belirli hedefler seçip, oyun içi karakterler üretme şansınız olur. Oynadığınız oyunun kurallarına göre karşılığında metaverse platformu size kendi kripto para biriminden ödüller verir. Bu uygulamalardan biri GOART hem gezinti hem bir seyahat asistanı, hem de rehber nietliğindedir. Nasıl bir gezegen, oyun değilde ne derseniz aşağıdaki linklerden platfomunuza göre indirin.

İlk önce sitesine bir göz atın https://www.goart.app/ sonra okuyarak ne olduğunu anlayın. Fakat site kapalı olursa. Aşağıdaki yazıya bir gözatın derim.

GoArt NFT Marketplace ile entegre edilen “Move to Earn” sistemiyle arttırılmış gerçeklik düzleminde hareket ettikçe kazandığınız GoArc’ları kullanabileceğiniz bir ekosistem inşa ediliyor. Her bir düzeye nazaran karşılaştığınız misyonları tamamlayarak kazandığınız GoArc para ünitesi ile avatarınızın her platformda daha özgür ve ayrıcalıklı olmasını sağlayabilir, kendi zaman kapınızı kullanarak emsalsiz zaman gezi deneyim alanları oluşturabilirsiniz.

Her oyunun ki bunların bazıları oyun olmayabilir fakat ilerleme ve gezme her oyun gibi uygulamalar içinde asıl hedefler içindedir. ve oyunlara göre ödüllendirme sistemi farklıdır.

Aslında metaverse tabanlı oyunlar normal bir oyundan daha fazlasıdır. Platformların temel amacı oyun alanlarını insanların eğlenceli vakit geçirebileceği sanal yerler, mağazalar ve arsalara dönüştürmektir. Hem bilginizi geliştirirsiniz ve hemde oyun alanlarına 3D tasarımlar yerleştirirseniz bu daha fazla para kazanacağınız anlamına gelebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir