kariyer-ilan

Enuygun, Türkiye’nin en büyük Uçak Bileti ve Kişisel Finans karşılaştırma sitesidir. Bunların yanı sıra Otel ve Sigorta başlıkları altında servis vermektedir. Hem web hem de mobil cihazlar üzerinden büyük bir kitleye servis veren Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.  Bu pozisyonlar ile size Türkiye’nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekibe katılma fırsatı sunuyoruz.

Eğer siz; Yazı yazmak benim için hobi değil, bir tutku diyen, Üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitime devam ediyor, Haftanın en az bir günü ofis ortamında çalışabilecek, Özellikle seyahat ve/veya ekonomi alanında ki gelişmeleri yakından takip ediyor, Araştırmacı, özgün ve nitelikli yazılar üretme konusunda istekli, Dil bilgisi, yazım kurallarına hâkim ve Türkçeyi iyi ve etkin kullanabiliyor, …iseniz,

Ve yukarıdaki maddelerden birinde bilerek yaptığımız yazım yanlışı sizi rahatsız ettiyse, bize detaylı özgeçmişinizi kariyer@enuygun.com adresi üzerinden iletebilirsiniz.

 

Eğer siz; Üniversitelerin tercihen Mütercim Tercümanlık veya Dil-Edebiyat bölümlerinden mezun, Çok iyi seviyede İngilizce ve Almanca bilen, (3. Dil tercih sebebidir) MS Office programlarına ve internet teknolojilerine hakim, İş disiplinine sahip, öğrenmeye istekli, uyumlu, Araştırmacı, detaylar konusunda titiz ve gelişime açık, … iseniz, bize detaylı özgeçmişinizi kariyer@enuygun.com adresi üzerinden iletebilirsiniz.